• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Horoskop 2013 - twojawyrocznia.pl

Horoskop 2014

Ocena użytkowników: / 23
SłabyŚwietny 
Horoskop 2014 4.4 out of 5 based on 23 votes.

Horoskop na 2014 rok – Astrologiczne spojrzenie na życie człowieka


Baran


Ogólnie cały rok 2014 będzie dla Baranów pozytywny w sprawach zawodowych, finansowych jak i w życiu osobistym. To będzie przełomowy rok dla studentów i kandydatów na studia. Będzie też to dobry czas na nową pracę, gdyż gwiazdy będą sprzyjać rozmowom kwalifikacyjnym.
Baran będzie przyciągać uwagę innych, co spowoduje, że jego życie uczuciowe będzie pewne wzniesień emocjonalnych, znalezienia miłości, nawiązania ponownie cudnych kontaktów z partnerem. Samotne Barany w tym roku mogą znaleźć osobę, z którą będą mogli planować w przyszłości życie. Wiele Baranów będzie w tym roku brało ślub.
Zdrowie Baranom będzie dopisywać. Mimo tego powinny uważać na zdrowie w okresie czerwca, lipca i listopada.

Emocjonalnie oraz psychicznie Baran jednak będzie toczył walkę z samym sobą. Wiele wysiłku trzeba będzie włożyć, by przejąć kontrolę nad własnym życiem. Ci którzy planują wyjazd zagraniczny będą zadowoleni z tego jak go przeżyją. Szczególnie w pierwszej połowie 2014 roku czekają podróże wielu Baranów.
Będzie to rok wielu wzlotów, ale upadki tez czasami mogą się zdarzyć. Jeśli już obecnie Baran ma problem w związku małżeńskim, kolejny rok może być podobny, gdyż Baran będzie sztywny i nieugięty, warto to zmienić. Jowisz będzie mieć tranzyt do znaku w połowie roku, co oznacza że dla wielu Baranów w tym okresie dojdzie do pozytywnego zwrotu w życiu uczuciowym. Pomoże to odbudować zaufanie w związku.


W pierwszej połowie roku leniwe Barany mogą stracić pracę, ale przez to, że będą dobrze wypadać w rozmowach kwalifikacyjnych, dość szybko znajda inna pracę, nawet bardziej znaczącą.
Barany w finansach będą musiały stawić czoła komuś. Jeśli mocno skupią się na zadaniu osiągną sukces i zarobią. Jeśli choć trochę odpuszczą, mogą stracić wiele pieniędzy. W drugiej połowie roku mogą pojawić się wrogowie, ale czujne Barany będą kontrolować sytuację.

Byk

Byk znany ze swojej inteligencji i atrakcyjnej osobowości, będzie miał parę szans do wykorzystania w 2014 roku.
W tym roku jednak Byki mogą napotkać na swojej drodze parę problemów zdrowotnych, którymi będą musiały się zająć.
W tym roku Byk będzie mieć dobre perspektywy na życie uczuciowe. Mogą zaistnieć pewne nieporozumienia z bliskimi, ale nie będą one na tyle poważne by doszło do diametralnych, negatywnych zmian.
Wiele Byków napotka na swojej drodze starych znajomych, byłych kochanków, partnerów.
Jednak niewiele z nich będzie wracać na dłużej do przeszłości. Spotkania te będą raczej sentymentalne niż wiodące do ponownych związków czy relacji.
Warto by Byki odwiedzały swojego lekarza regularnie, bo mogą być nieoczekiwane problemy zdrowotne.

Byk w tym roku będzie mieć wiele niespodzianek, które otrzyma od życia. Życie zawodowe będzie miało się świetnie. Z finansami będzie tez dobrze, będą one zabezpieczone, a zyski będą, ale tylko dzięki twojemu doświadczeniu.
Studenci w tym roku będą bawić się świetnie, co niekoniecznie przełoży się na ich osiągnięcia naukowe.
Osobiste relacje z małżonkiem czy małżonka będą dość trudne. Szczególnie w okresie letnim. Będzie wiele nieporozumień, dlatego warto walczyć o kompromis i nie zostawić problemów na później.
Twoja ciężka praca zawodowa zostanie nagrodzona i doceniona. Otrzymasz szacunek d współpracowników i seniorów.
Bliźnięta

Ten rok będzie dla wielu Bliźniaków dobry pod względem zawodowym. Miłość będzie bardzo ważna dla reprezentantów tego znaku. Wiele osób może spodziewać się świeżego związku, nowych znajomości, które nie tylko będą romansami, ale mogą przerodzić się w poważne związki. Samotne osoby mają szanse na poważne związki.

W zdrowiu powinny być bardzo ostrożni. Regularne wizyty będą wskazane przez najbliższe miesiące. Muszą unikać stresu, gdyż stres będzie główną przyczyną problemów zdrowotnych.
Bliźniak jest rządzony przez planetę Merkury, dlatego też będzie mógł sobie poradzić z każdą skomplikowana sprawą w tym roku. Bliźnięta będą pracowite, zaradne ale czasami humorzaste. Pieniądze się Ciebie nie będą trzymały w tym roku. Czekają Cię wydatki, dlatego warto panować nad swoim portfelem i kontem bankowym.
Bliźnięta będą mieć powodzenie w miłości, nowe relacje będą cały czas pojawiać się na horyzoncie. Osoby lubiące się bawić, będą wchodzić w niezobowiązujące relacje partnerskie.
W pierwszym kwartale roku trzeba uważać na trwałe związki, bo mogą być zakłócenia w komunikacji. Od kwietnia do czerwca, wiele Bliźniaków będzie mieć czas na naprawienie tego, co wcześniej zepsuli w relacji z jakąś osobą. Ostatni kwartał roku będzie okresem wielu przyjemności fizycznych, w tym wielkiej aktywności seksualnej.
Pierwszy kwartał roku przyniesie dość dużo korzyści w pracy i biznesie. Niektóre Bliźniaki będą mieć chęć wyjazdu za granicę, by tam spróbować swoich szans. Drugi kwartał w finansach będzie jednak znacznie lepszy niż pierwszy. W ostatnim kwartale będą przypływy pieniędzy do portfela. W tym roku przedsiębiorcze Bliźniaki mogą liczyć na kontrakty handlowe poza granicami kraju. Studenci nie będą mieć lekko, gdyż wiele z nich będzie myśleć o zmianie kierunku, na bardziej kreatywny.


Rak

Raki w tym roku będą kończyć swoje niedokończone sprawy. Wszelkie sprawy z przeszłości będą umiały zamknąć raz na dobre. Raki jednak musza być ostrożne w stosunkach z innymi ludźmi, szczególnie obcymi. Szczególnie w życiu zawodowym warto uważać na innych ludzi.

W miłości Rakom będzie się układało, szczególnie sytuacja na plus zacznie się zmieniać w połowie roku. W lipcu warto zachować stabilność w swoich romansach, w celu uniknięcia stresu.
Raki nie będą mieć jednak energii, dużo z nich będzie narzekać na złe samopoczucie. Brak energii życiowej może spowodować, że Raki będą zaprzepaszczać szansę własnego rozwoju.
W tym roku dużą uwagę poświecisz swojej rodzinie i przyjaciołom.
Rak w tym roku będzie bardziej namiętny niż w poprzednim. Poczuje on siłę własnej osobowości i namiętności. Nie będzie bał się pokazać partnerowi tego, czego naprawdę czuje i oczekuje od życia uczuciowego.

Sukces przyjdzie do wielu Raków w tym roku w dziedzinie finansów oraz w dziedzinie zawodowej. Dostaniesz awans lub nawet zmienisz kierunek zawodowy i znajdziesz inną atrakcyjniejsza pracę. To będzie też dobry czas na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wszelkie trudności i problemy poprzedniego roku znikną.

Lew


Przedstawiciele tego znaku w tym roku znajdą oparcie w przyjaciołach oraz rodzinie, wtedy kiedy znajdą się w trudnej sytuacji. Ludzie spod tego znaku w tym roku w miłości, mogą napotkać pewne trudności, zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Ludzie spod tego znaku powinni być bardziej cierpliwi w kontaktach z partnerami. Brak cierpliwości spowoduje zakończenie pewnych relacji i związków. Z czasem Lwy będą żałować swojego zachowania, i będą próbowały odzyskać stracone uczucie, ale wielu z nim się to nie uda, gdyż będzie już za późno.

Wiele Lwów w tym roku będą dręczyć problemy zdrowotne, szczególnie związane z krwią, ciśnieniem, sercem. Lwy powinny też zbilansować swoją dietę, w nadchodzącym roku, aby zdrowie im dopisywało.

Lwy będą w tym roku równie ambitne jak zazwyczaj, ale ich upartość może być bardziej widoczna niż w poprzednim roku. Lwy w tym roku będą mocniej przyciągać osoby magnetyczne, o ciekawej niecodziennej osobowości. Tacy ludzie też będą wspaniała odmianą dla Lwa. Życie ich zacznie być bardziej ciekawsze, gdy koło jego boku znajdzie się osoba o niecodziennym sposobie myślenia.
Osoby w związkach małżeńskim w tym roku będą bardzo oddani, choć czasami będą mieć poczucie, że czegoś im w związku brakuje. Samotne Lwy w końcu zdecydują się na coś poważnego, i zaczną budować głębsze relacje międzyludzkie.Pierwszy kwartał 2014 roku będzie dla Lwów korzystny pod względem zawodowym. Lew może zmienić miejsce pracy czy przejść na inne stanowisko. Drugi kwartał będzie korzystniejszy dla wielu Lwów. Drugi i trzeci kwartał wydaje się być bardziej interesujący i owocny w zakresie kariery i biznesu. Będziesz w stanie uzyskać sukces w nadchodzących miesiącach, jeśli tylko skupisz się na konkretnych celach i zaczniesz brać sprawy w swoje ręce.


Panna


Rok 2014 dla wielu Panien okaże się dobrym czasem na inwestycje finansowe. Życiem uczuciowym wiele Panien będzie bardzo zaniepokojonych. Początkiem roku może wiele Panien doświadczyć sporów ze swoim partnerem. Będą one w stanie załagodzić te problemy, ale jeśli będą postępować łagodnie i rozważnie. Nie warto słuchać rad przyjaciół w zakresie miłości, bo podpowiedzi będą błędne, co może spowodować zakończenie wielu związków.
W zdrowiu warto zwrócić uwagę na problemy z kośćmi, szczególnie w drugiej połowie roku. Należy też unikać stresu, który będzie dla wielu Panien coraz bardziej problematyczny i widoczny.
Panny będą oddane partnerom, ale musza się zastanowić czy równie tak samo mocno partner jest im oddany. Wiele Panien w tym roku może przeżyć pewnego rodzaju rozczarowanie uczuciowe, związane z osobą bliską jej sercu. Czego inne spodziewała się po pewnej relacji, co innego otrzyma w zamian. Jednak jeśli w drugiej połowie roku będzie bardziej ostrzejsza, czeka ją miła niespodzianka uczuciowa w postaci nowej miłości lub pozytywnej zmiany partnera. Będziesz musiała Panno dużo podróżować w tym okresie, jeśli chodzi o swoje życie zawodowe. Jeśli masz rodzinną firmę, wszystko będzie szło po twojej myśli. Warto pamiętać jednak, że we własnym biznesie nie otrzymasz w tym roku większego wsparcia od rodziny czy najbliższych. W tym roku trzeba dość dużo powalczyć by kariera szła w dobrym kierunku. Nie będzie jednak wielu nowych inicjatyw w związku z jakiś większym rozwojem. Należy obserwować współpracowników, ludzi z otoczenia pracy, i uważać na ich rady oraz błędne informacje. Ten rok pod kątek finansów będzie dla wielu Panien naprawdę bardzo dobry. Nie będą mieć poczucia straty czy rozczarowania finansowego.


Waga

Do września 2014 roku dla wielu przedstawicieli tego znaku wydarzenia w ich życiu nie będą przebiegały tak jak tego oczekują. Po tym okresie wejdą w końcu na szczęśliwą ścieżkę życia.
W następnym roku czeka ich wiele zabawy z najbliższymi i nowo poznanymi ludźmi. Jednak do września nie wszystko będzie szło po ich myśli, szczególnie w życiu uczuciowym. W miłości będzie więcej upadków niż wzlotów.
Na jesień życie uczuciowe będzie na nowo kwitnąć, i wiele Wag będzie mogło powiedzieć, że w końcu szczęście się do nich uśmiechnęło. Wiele sporów z partnerem zostanie rozwiązanych przy pomocy bliskiego krewnego.

W zdrowiu w tym roku warto uważać, szczególnie na drodze i w podróży. Warto zwrócić uwagę na stres, gdyż będzie on głównym powodem problemów z kręgosłupem oraz mięśniami.

Wagi będą mieć silne przekonanie o ich racji w wielu kwestiach. W tym roku nie będą się wahać co do wyborów i decyzji które będą podejmować.
Pierwszy kwartał roku pod kątem uczuciowym będzie dla wielu wag bardzo pomyślny. Ich pewność siebie spowoduje, że będą one przyciągać nowe osoby. Wagi w związkach mogą przeżywać kryzysy, a osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze sygnał z przeszłości. Ktoś kogo już znają nagle może pojawić się i zmienić myślenie i postrzeganie Wagi. Osoby spod tego znaku nie lubią wracać do przeszłości, ale 2013 rok może być okresem, w którym ten powrót będzie możliwy, i który może zaskoczyć wiele wag bardzo pozytywnie.

W tym roku wiele Wag będzie mocno skupionych na swojej pracy zawodowej. Te które posiadają własne firmy będą działać pewnie, zdecydowanie co spowodować może przegapienie jakiejś okazji, czy problemu. Warto zasięgnąć porady osoby kompetentnej, takiej która dużo wie na dany temat.Skorpion

Będzie to rok pełen zabawy i podniecających przeżyć. Skorpion początkiem roku może być zaniepokojony swoim życiem uczuciowym. Będą potrzebowały zmiany w miłości. W tym roku wiele Skorpionów zmieni nastawienie do miłości, co spowoduje iż szybciej znajda swoją drugą połówkę.
W zdrowiu najgorszym momentem dla Skorpionów będzie maj i czerwiec. Będzie to okres niezwykle niesprzyjający na dalekie podróże i na niebezpieczne sporty. Dieta powinna być zmieniona na bardziej lekką.
Samotne Skorpiony w tym roku mają duże szanse na znalezienie odpowiedniej osoby dla siebie. Osoby będące w poważnych długoletnich związkach, będą mieć możliwość romansu. Zastanowią się kilka razy zanim podejmą działania zmierzające do zdrady. Jednak większość Skorpionów będzie rozważnych w tych kwestiach. W pierwszym kwartale roku dla większości Skorpionów życie uczuciowe będzie trudne i niezrozumiałe. Trzeci i czwarty kwartał 2013 roku będzie bardzo pozytywny pod kątem miłości i życia w związku.

Mars w tym roku spowoduje, iż wiele Skorpionów uczyni krok w przód w kwestiach zawodowych. Będzie możliwy rozwój, awans, polepszenie zarobków. Wiele Skorpionów będzie chciało być sławnymi, ze względu na swoją profesję, i większości z nich się to uda.Perspektywy na polepszenie w finansach i zawodzie są bardzo wysokie. Biznes przybierze inny obrót i przyniesie wiele sukcesów.


Strzelec

Będzie to bardzo szczęśliwy rok dla Strzelców, szczególnie po wielkich zmianach, jakie nastąpiły wcześniej oraz w pierwszym kwartale nowego roku. Będzie to bardzo szczęśliwy rok, a spełnienie będzie widoczne albo w życiu zawodowym, albo uczuciowym. Strzelce będą chciały osiągnąć to szczęście w każdej dziedzinie życia, ale może im zabraknąć trochę czasu by tak szybko wszystko się spełniło.

Strzelce będą bać się wyznać uczucie komuś na kim zaczęło im zależeć. Problem z komunikacją będzie początkiem roku dość widoczny. Strach przed poważniejszym zaangażowaniem mogą sparaliżować wszystko. Warto jednak uciszyć ten wewnętrzny głos, i spróbować nawiązać ponownie kontakt z osobą, która wzbudza w tobie Strzelcu pewne emocje. Jeśli pójdziesz w tym kierunku, dojdzie do wielkich pozytywnych zmian życiowych. Osoby będące w związku musza zastanowić się czy czasami zbyt mało nie zajmują się partnerem, zwracając większą uwagę na pracę i finanse.
Sierpień będzie najgorszym miesiącem pod katem miłości. Lepiej się wtedy zbyt dużo nie odzywać, nie dyskutować i starać się być opanowanym.
W zdrowiu, regularne ćwiczenia i dieta spowodują, iż Strzelce wejdą na odpowiednią ścieżkę wiodąca ku ogólnemu polepszeniu się stanu ciała i umysłu.
Osoby pracujące na własny rachunek będą w końcu zadowolone z tego co osiągnęły w tym roku. Jeśli pracujesz u kogoś, możesz liczyć na szybki awans i uznanie na które zasługujesz.
Niektóre Strzelce będą powiązane z pracą która wymagać będzie od nich wyjazdów, i częstego podróżowania. Będzie to dla wielu z nich bardzo odpowiednia praca, dająca satysfakcje i pewnego rodzaju swobodę.Koziorożec

Początek roku dla wielu Koziorożców może być stresujący, ze względu na problematyczne kwestie w pracy. Jednak sytuacja ta poprawi się do połowy 2013 roku. W kategoriach miłości, Koziorożec będzie mieć świetną okazję aby wyrazić swoje uczucie do ukochanej osoby. Miesiąc marzec może okazać się problematyczny dla wielu Koziorożców w zakresie życia uczuciowego. Zaborczość wśród Koziorożców będzie bardzo destruktywna dla ich związków w tym roku. W czerwcu i lipcu wiele Koziorożców może doświadczyć większej dawki stresu niż zazwyczaj. Staraj się uniknąć podróży w celu uniknięcia niepożądanych problemów zdrowotnych.
W tym roku planeta Saturna sprawi, że wiele Koziorożców będzie bardziej mściwych niż zazwyczaj.
Będzie to idealny czas, dla znalezienia bratniej duszy. Wybory będą trafne i dające nadzieję na spełnienie zamiarów w miłości.

Warto jednak być ostrożnym, jeśli chodzi o romanse, bo pokus będzie wiele i to w szczególności dla osób będących w związkach. Jowisz i Wenus będą czuwały nad znakiem Koziorożca, co sprawi że podopieczni tego znaku będą cieszyć się powodzeniem i szczęściem w miłości.

Osoby pracujące na własny rachunek oraz wykonujące pracę na jednoosobowym stanowisku, będą mieć bardzo udany rok. Swoją inteligencją i zaradnością będą osiągać sukcesy. W pracy wiele Koziorożców znajdzie uznanie i podziw. W tym roku będzie tez dobry czas na polepszenie sytuacji finansowej.Wodnik


Rządzony przez planetę Uran, Wodnik będzie w tym roku mieć okres dostatku i świetnego zdrowia. Niektóre wodniki będą w tym roku wchodzić w związki małżeńskie. Jednak większość Wodników może być zaniepokojonych życiem uczuciowym, nie będą wiedzieć co zrobić z nowymi relacjami, związkami. Osoby w długoletnich związkach, będą brały ślub, ustabilizują swoją sytuację. Okres od czerwca do sierpnia może być korzystnym czasem dla miłości. Zdrowie psychiczne dla wielu Wodników może być zakłócone w tym czasie.
Wodnikowi trudno będzie trzymać się zobowiązań wobec innych w tym roku. Jeśli coś obieca, niekoniecznie to spełni. Jeśli chodzi o miłość i związek, w drugim kwartale roku będzie okres na nowe znajomości i wyznania uczuciowe w stałych związkach. Będzie to dobry czas na budowanie relacji międzyludzkich. Jeśli Wodnik planuje ślub w 2014 roku lepiej planować go w ostatnim kwartale roku.
Mars będzie odpowiednio wpływać na życie zawodowe Wodnika. W pracy osoby te będą musiały fizycznie się angażować by coś osiągnąć. Można wchodzić fizycznego różnego rodzaju spółki zawodowo- finansowe, gdyż będzie to dobry czas na współpracę i możliwy duży zarobek.


Ryby

Horoskop dla Ryb przewiduje, że w 2014 roku, osoby należące do tego znaku będą w dobrym nastroju prawie przez cały czas. Będzie to jeden z najlepszych lat w sprawach zawodowych i w zdrowiu dla wielu Ryb. Ryby nie powinny słuchać rad innych, bo będą dokonywać złych wyborów, szczególnie w życiu uczuciowym. Jak zwykle ryba i tak będzie mieć problem z decydowaniem w miłości. Będą myśleć jedno, robić drugie, i tak w kółko.
Ryby powinny być cierpliwe, a szczególnie nie powinny zbyt pochopnie podejmować decyzji związanych z miłością. Lepiej pewne sytuacje przeczekać. W czerwcu cierpliwość Ryb może być wystawiona na próbę, warto się na to przygotować. W miłości trochę będzie chaotycznie, szczególnie w drugiej połowie tego roku. Ryby będą obiecywać a potem łapać obietnice i serca innych osób. Trzeba uważać by taka sytuacja nie przytrafiła się Tobie Rybo, by los się w końcu na tobie nie zemścił. Skandal w miłości może Ryba przeżyć w okresie letnim. W tym okresie lepiej unikać zbyt mocnych zobowiązać, i obiecywanek, które i tak rybo nie spełnisz. Kariera w tym roku będzie na dobrej drodze do rozwoju. Będzie więcej środków finansowych a praca czy firma będzie

 

 

Długość
ekliptyczna       

 

Nazwa
                                  znaku                                  

 

Symbol

 

                              Uwagi                                  

 

 

Baran

 

 

 

 

 

 

Słońce wchodzi w znak w chwili
równonocy wiosennej

 

30°

 

Byk

 

 

 

 

 

 

60°

 

Bliźnięta

 

 

 

 

 

 

90°

 

Rak

 

 

 

 

 

Słońce wchodzi w znak w chwili
przesilenia letniego

 

120°

 

Lew

 

 

 

 

 

 

150°

 

Panna

 

 

 

 

 

 

180°

 

Waga

 

 

 

 

 

Słońce wchodzi w znak w chwili
równonocy jesiennej

 

210°

 

Skorpion

 

 

 

 

 

 

240°

 

Strzelec

 

 

 

 

 

 

270°

 

Koziorożec

 

 

 

 

 

Słońce wchodzi w znak w chwili
przesilenia zimowego

 

300°

 

Wodnik

 

 

 

 

 

 

330°

 

Ryby

 

 

 

 

 

 

 

Spersonalizowane
odczyty miłosne.
Kliknij w serce!

 
Wróżka 


Rozmowa z wróżką pomoże odsłonić drogi, którymi idąc mozesz poznać tajemnice swojego szcześcia. Miłość, zdrowie, kariera, rodzina to tematy na które warto porozmawiać z naszymi doradcami duchowymi.

 

Przepowaniadnie przyszłości z kart to jedna z najbardzeij sprawdzonych metod dywinacyjnych.  Magia miłosna wróżb tarota pozwoli Ci na odkrycie skrywanych myśli osoby na której Ci zależy. 

Miłosne wróżenie