• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wróżby z kart

Wróżby z kart klasycznych

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wróżby z kart klasycznych 5.0 out of 5 based on 3 votes.

Sposoby odczytywania kart klasycznych

Sposobów odczytywania kart jest mnóstwo. Każdy który wróży wyrabia jedną najwygodniejszą metodę odczytywania przyszłości.

Dla niektórych trefle są dobrymi kartami, dla innych mają wydźwięk negatywny. Dla niektórych sygnyfikatorem dla kobiety jest dama karo, dla innych kier, a jeszcze dla innych liczy się kolor włosów lub wiek.

Jest również wiele głównych rozkładów, które każdy w inny sposób interpretuje. Wróżenie i interpretacja jest zatem dopasowane do indywidualności osoby wróżącej.


Znawcy potocznie zwanej Kabały, potrafią interpretować najrozmaitsze konfiguracje kart. Bawiąc się w nią nie musimy tego umieć. Wystarczy mieć pod ręką jakaś książkę z oznaczeniami i jej użyć. Jeśli jednak chcemy mocniej zgłębić tajemnice podświadomości przez narzędzie, jakim są karty, powinniśmy znać podstawowe znaczenia każdej z kart.


AS KIER – dom, rodzina, sukcesy. To świetna karta. Z 10 kier mówi o ślubie, założeniu rodziny. Odwrócony As sugeruje inny dom, lub przeprowadzkę.

KRÓL KIER- oznacza obecnego partnera lub przyszłego, drugą połówkę, osobę której się wróży

DAMA KIER – ktoś bliski płci żeńskiej, partnerka, żona, przyszła żona. Karta sygnifikatora.

WALET KIER- zakochany zalotnik, w korzystnym rozkładzie, spełnienie marzeń

10 KIER- karta weselna, szczęśliwa miłość, oświadczyny, awans zawodowy

9 KIER – flirt bez zobowiązań, dobre układy towarzyskie i zawodowe, powodzenie u płci przeciwnej.

8 KIER – pomyślny obrót spraw, optymistyczna karta

7 KIER - zdrowie, radośćAS KARO – mocna karta, oznaczająca duże pieniądze, dobre wiadomości. Z 10 karo, mówi o wygranej na loterii, o zwiększenie dochodów, Jeśli obok tych kart ustawi się As Trefl- mówi to o spadku.

KRÓL KARO – kawaler od serca, bliski przyjaciel, mężczyzna o jasnych włosach

DAMA KARO - kobieta niezamężna, symbol nadziei i zrealizowania ambicji

WALET KARO- wojskowy, przeprowadzka, zmiana pracy, zwrot ku dobremu w interesach, sprawach urzędowych

10 KARO- list, duży zysk, sukces zawodowy

9 KARO – zawiadomienie z urzędu, drobne sukcesy, korzyści, małe pieniądze

8 KARO – spotkanie towarzyskie, wiadomość, mała wizyta

7 KARO – strata, zguba, zastój w interesachAS PIK- spadek, urzędy, sukcesy zawodowe. W połączeniu z 10 pik, oznacza podróż.

KRÓL PIK - osoba na stanowisku, ktoś wybitny. Może również przepowiadać pokonanie trudności, pomyślny obrót sprawy.

DAMA PIK - fałszywa kobieta, konkurencja, brak zaufania, problem.


WALET PIK – czyjś przyjazd, najbliższy czas, wizyta

10 PIK – prezent, zysk, droga, wyjazd

9 PIK- sprawdzone grono osób życzliwych, małą podróży, wyjście, impreza towarzyska, spotkanie

8 PIK – niedaleki wyjazd, dużo zajęć


7 PIK – rozczarowanie, stracone złudzenia,


AS TREFL – jest złą kartą, która sprawia same nieprzyjemności. W konfiguracji z innymi złymi kartami oznacza niebezpieczeństwo, chorobę.

KRÓL TREFL – ojciec, praca, starsza osoba po 40 roku życia. Przeszkody w osiągnięciu celów.

DAMA TREFL – mama, siostra, kobieta rodzinna, starsza

WALET TREFL – nieszczęścia, komplikacje, choroby, średniego kalibru. W miłości –zdrada, brak zaufania, oszukanie.

10 TREFL – problem, zmartwienie, małą choroba, odpowiada negatywnie na pytanie

9 TREFL- kłopoty ze zdrowiem, kłótnie, małe zmartwienie

8 TREFL- kłopoty z własnym zdrowiem, smutek, płacz

7 TREFL- nieszczęśliwa miłość, utrata kogoś bliskiego lub czegoś cennego


Jeśli ułożą się obok siebie asy, będzie to oznaczać spełnienie marzeń i wszelkich planów. Gdy ułożą się koło siebie króle- czeka nas radykalna zmiana w życiu na lepsze. Damy, jednak niezbyt dobrze się kojarzą i mówią o plotkach, intrygach, zdradzie.

Walety oznaczają pewne powodzenie, oraz dużo towarzystwa.

Istnieje wiele metod wróżenia. Najpierw przedstawię nowszą wersję. Z tali wybiera się 24 kart do dziewiątki włącznie. Po przetasowaniu dajemy przełożyć osobie, której wróżymy na dwie części. Zazwyczaj przekłada się lewą ręką do siebie. Z każdej części bierzemy po jednej karcie i zakryte odkładamy na bok. Zbieramy karty, tasujemy, przekładamy na trzy części, pierwsza to przeszłość, druga to teraźniejszość a trzecia to przyszłość. Odkrywamy je, układając każdy szereg zgodnie z porządkiem- przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Na zakończenie odkrywamy, także odłożone dwie karty i już wiadomo, co nas czeka.

Inną metodą interpretowania kart jest rozkład z 24 kart. Wybieramy z niego damę kier, jeśli wróżymy kobiecie, a króla kier, jeśli wróżymy mężczyźnie.

Osoba, której wróżymy przekłada karty, układając je wokół sygnifikatora, na cztery części. Bierzemy każdą grupkę kart, rozkładajmy je następująco. Najpierw po dwie na górze- „ co nurtuje, co myśli zaprząta”. Na dole „ co będzie się działo w niedalekiej przyszłości, lub co się podepcze. Po lewej i po prawej Po dwie w lewym górnym rogu, prawym i obu dolnych, też od lewej strony. Na górne rogi nakładamy jeszcze po jednej karcie w tym samym porządku i mówimy o bliższej i dalszej przyszłości. Pozostałe karty dają odpowiedź na pytanie- co masz w sercu, i czego skrycie pragniesz?

Kolejna wróżba jest dość prosta. Zbieramy karty, tasujemy, dajemy do przełożenia na trzy. Zbieramy i nie tasując otwieramy po trzy- zbieramy i otwieramy po trzy- „ dla Ciebie, dla domu, dla szczęścia, czegoś się nie spodziewasz, co będzie, co Cię zaspokoi”

Inna bardziej skomplikowana metoda, służy do użycia w niej 32 kart, do siódemek włącznie.

Po przetasowaniu ,dajemy do przełożenia na trzy kupki i odkrywamy wierzchnie karty. Rozkładamy je w czterech rzędach po osiem kart.

Szukamy karty sygnifikatora, i koncentrujemy się na tym rzędzie w której ona leży Poziomy rząd- na lewo co będzie, na prawo, co było. Pionowym, nad kartą myśli i zamiary osoby, której wróżymy, a pod kartą myśli zamiary innych osób wobec osoby której wróżymy. Po przekątnej, odczytujemy wydarzenia które mogą nastąpić w najbliższym czasie.

 

Odkryj karty tarota przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.


Spersonalizowane
odczyty miłosne.
Kliknij w serce!

 
Wróżka 


Rozmowa z wróżką pomoże odsłonić drogi, którymi idąc mozesz poznać tajemnice swojego szcześcia. Miłość, zdrowie, kariera, rodzina to tematy na które warto porozmawiać z naszymi doradcami duchowymi.

 

Przepowaniadnie przyszłości z kart to jedna z najbardzeij sprawdzonych metod dywinacyjnych.  Magia miłosna wróżb tarota pozwoli Ci na odkrycie skrywanych myśli osoby na której Ci zależy. 

Miłosne wróżenie