• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wyrocznia przyszłości. Wróżby i przesądy.

Wyrocznie

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wyrocznie 5.0 out of 5 based on 3 votes.

Od niepamiętnych czasów człowiek pragnął zobaczyć przyszłość. Miał ochotę rzucić okiem na cienie nadchodzących wydarzeń. Dlatego też człowiek zaczął interpretować znaki. W dawnych czasach stosowano wiele metod przepowiadania przyszłości. Niektóre z nich są nam dobrze znane, inne zupełnie obce, jednak wszędzie były one przekazywane z pokolenia na pokolenie siłą nieprzemijającej tradycji.

Rezultaty przepowiedni należy traktować jako ostrzeżenie przed tym, co może się zdarzyć, a nie wolno ich uznawać za rozstrzygający dowód, że coś takiego się wydarzy.

Każdy z nas jest kowalem własnego losu, a rady, jakich udziela wiedza tajemna, należy stosować do prostowania ścieżek własnego rozwoju.

 

FUSY Z KAWY

 

 

Wróżba z fusów kawy Każdy zna wróżenie z fusów kawy. Po upływie pół godziny od wypicia czy odlania kawy i zostawienia fusów na dnie, można zauważyć, że schnące fusy z kawy tworzą symbole i rysunki o rozmaitych kształtach i rozmiarach.

Do interpretacji fusów potrzebne jest szkło powiększające by dokładnie zobaczyć obrys kształtów. Do doskonałości dochodzi się przez praktykę, dlatego nie należy się szybko zniechęcać, tylko próbować.
 

Innym ciekawym narzędziem wróżebnym jest BIAŁKO JAJKA. Należy wziąć jajko, oddzielić białko od żółtka. Następnie należy wlać białko do miseczki lub dużej filiżanki wypełnioną woda po brzegi. Po upływie 24 godzin białko jajka uformuje się w kształty, które można interpretować.

KIEŁKUJĄCE NASIONA  to mało znana metoda wróżenia. Do tej metody należy mieć pięć nasion kwiatu tego samego gatunku. Każde z nich należy umieścić, tego samego dnia i o tej samej porze, w oddzielnej doniczce,, a każdą z doniczek oznaczyć w sposób odpowiadający spodziewanemu zdarzeniu. Zdarzenia będą następować w takiej kolejności, w jakiej zakiełkują nasiona.

 

Wróżba z PAPIERU  polega na przygotowaniu trzynastu kawałków papieru, na którym piszemy pytania. Wszystkie kartki wkładamy, nie składając ich, na dno wazy. Potem wlewamy wodę do naczynia i patrzymy, która karteczka wypłynie pierwsza. Odpowiedź na to właśnie pytanie będzie twierdząca.

Wróżba z WODY, polega na zadaniu pytania, i wrzuceniu kamyczka do wody, w misce. Jeśli liczba wywołanych przez kamyk zmarszczek na wodzie jest nieparzysta to odpowiedź brzmi- tak, jeśli jest natomiast parzysta, mówi –nie.

 

Wszyscy z nas znamy Wróżby z PŁATKÓW STOKROTKI. Wystarczy wziąć do rąk stokrotkę, pomyśleć o pytaniu i obrywać z niej, po jednym z płatów, mówiąc kolejno- tak,- nie, -tak, - nie, aż kwiatek zostanie nagi. Słowo, które ostanie wypowiemy będzie odpowiedzią na zadane pytanie.

Inną ciekawą wróżbą są PAPIEROWE KWADRATY.  Należy wyciąć z papieru dwa kwadraty tej samej wielkości. Następnie malujemy jeden z nich na czarno, następnie oba równocześnie wyrzucamy z okna. Należy obserwować, który z kwadratów pierwszy dotknie ziemi. Jeśli będzie to czarny kwadrat, odpowiedź będzie negatywna, jeśli biały odpowiedź będzie pozytywna.

Jeśli posiadamy KOTA, można go wykorzystać do pewnej wróżby. Drzwi do pokoju należy uchylić, pomyśleć o pytaniu, następnie przywołać swojego pupila. Należy obserwować uważnie, która z przednich łap znajdzie się pierwsza za progiem drzwi. Jeśli będzie to prawa łapa, odpowiedzią napytanie będzie –tak, a jeśli lewa- to nie.

Wróżba z obrączki Narzędziem do wróżenia może posłużyć również OBRĄCZKA. Do złotej obrączki przywiązuje się nitkę. Wystarczy potem uchwycić kciukiem nitkę i wskazującym palcem lewej dłoni, trzymać obrączkę zwisającą nad szklanką wody.

Następnie puszczamy nitkę. Jeśli spadająca na dno obrączka dotknie lewej ścianki szklanki, to odpowiedź na twoje pytanie jest przecząca, jeśli dotknie prawej strony- odpowiedź jest twierdząca.

Inną bardzo prostą metodą na odpowiedź na pytanie, jest wróżba z KSIĄŻKĄ.  Wystarczy że pomyślimy o pytaniu, weźmiemy książkę i na chybił trafił otworzymy ją na którejś ze stron. Jeśli palec położymy na stronie parzystej to odpowiedź brzmi nie, jeśli na nieparzystą to odpowiedź jest pozytywna.

 

 

Odkryj karty tarota przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.


Spersonalizowane
odczyty miłosne.
Kliknij w serce!

 
Wróżka 


Rozmowa z wróżką pomoże odsłonić drogi, którymi idąc mozesz poznać tajemnice swojego szcześcia. Miłość, zdrowie, kariera, rodzina to tematy na które warto porozmawiać z naszymi doradcami duchowymi.

 

Przepowaniadnie przyszłości z kart to jedna z najbardzeij sprawdzonych metod dywinacyjnych.  Magia miłosna wróżb tarota pozwoli Ci na odkrycie skrywanych myśli osoby na której Ci zależy. 

Miłosne wróżenie